17.08.2017 - Witamy serdecznie na zaktualizowanej stronie ewadabrowska.pl !!!

Pragniemy z radością poinformować iż odświeżyliśmy wygląd oficjalnej strony dr Ewy Dąbrowskiej - autorki diety warzywno-owocowej. Strony będą działały szybciej oraz będą lepiej wyświetlane na urządzeniach przenośnych.

Zostały utworzone 2 zupełnie nowe działy:

-Pytania i Odpowiedzi - Tutaj Ewa Dąbrowska będzie systematycznie udzielała odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące diety warzywno-owocowej.

-Przepisy - Dział pod redakcją Beaty Anny Dąbrowskiej z przepisami potraw które możemy spożywać podczas diety. Przepisy będą się systematycznie pojawiać, dlatego zapraszamy do częstych odwiedzin naszej strony.

Wkrótce - w dziale "Publikacje" - pojawią się nowe pozycje artykułów napisanych przez Dr Ewę Dąbrowską

Zwracamy się z serdeczną prośbą do osób które mają możliwość napisania świadectw uzdrowień na diecie warzywno-owocowej Ewy Dąbrowskiej o ich przysyłanie na adres email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w dziale "Kontakt")

Dodatkowo zapraszamy na oficjalny profil Facebook Ewy Dąbrowskiej: http://fb.me/dietaewy

Pozdrawiamy serdecznie!

Uwaga: Prace aktualizacyjne nadal trwają. Uwagi dotyczące działania stron - proszę przysyłać pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

7392388
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Wszystkie odwiedziny
954
5219
6173
86170
7392388

2018-06-19 08:07