Znajdziecie w tym dziale Państwo przepisy na surówki, potrawy na ciepło (gotowane/pieczone), soki i koktajle oraz przekąski które zostały skomponowane tak, aby można było je spożywać podczas pobytu na diecie warzywno-owocowej Ewy Dąbrowskiej.

Redaktorką działu z przepisami jest Beata Anna Dąbrowska.

Serdecznie zapraszamy do dzielenia się waszymi przepisami poprzez wysyłanie ich na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Prosimy o przesyłanie tylko przepisów, które zawierają dozwolone składniki (wg wytycznych do diety warzywno owocowej opracowanych przez dr Ewę Dąbrowską). Najciekawsze przepisy które zostaną przez nas sprawdzone będą się w tym dziale sukcesywnie pojawiać. Dlatego prosimy, aby przysyłane przez Was przepisy oraz zdjęcia były Waszego autorstwa. Przysyłając przepis i zdjęcia- wyrażacie Państwo zgodę na ich opublikowanie na naszej stronie, zostaną one podpisane imieniem i nazwiskiem autora.

 

 

Możecie się również dzielić przepisami oraz zaprezentować innym jak wygląda Wasze dietetyczne menu dzień po dniu na grupie facebook:

https://www.facebook.com/groups/161236554372996/

Ilość członków naszej grupy stale rośnie (Zbliżamy się do 21000 użytkowników!) - Dziękujemy!

Na grupie - bardzo wiele osób prezentuje swoje kompozycje potraw.

Wierzymy że nasza strona z przepisami oraz nasza grupa facebook ułatwi wielu z Was znalezienie inspiracji kulinarnych i nowych smaków na poście warzywno owocowym.

 

Zapraszamy serdecznie!

 

 

 

 

 

 

 

7535617
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Wszystkie odwiedziny
377
3696
25642
92036
7535617

2018-07-22 04:50